Bezpłatne szkolenie "O czym powinien wiedzieć pracodawca zatrudniający pracownika"

TERMIN: 18-05-2016 r., godz. 13:00 - 16:00

MIEJSCE: Kancelaria Podatkowa Skłodowscy, Marki, ul. Kościuszki 43

Chcesz zatrudnić pierwszego pracownika? Koniecznie przyjdź na nasze szkolenie, a zdobędziesz wiedzę jak uniknąć przykrych niespodzianek prawnych.

18.05.2016 (Wednesday)

W pierwszej części szkolenia wybranymi spostrzeżeniami, doświadczeniami i rozwiązaniami podzieli się z Państwem Paweł Stachnik - lider, menedżer i przedsiębiorca. Od 25 lat w biznesie. Ekspert w zakresie efektywności osobistej oraz autor programu szkoleniowo-mentorskiego “selfCEO samoorganizacja 3.0”.

Program “selfCEO samoorganizacja 3.0” to synteza jego wieloletnich poszukiwań i doświadczeń w zakresie efektywności. Jest osadzony w rzeczywistych realiach biznesowych i przeznaczony dla menedżerów oraz przedsiębiorców, których wspiera w osiąganiu jeszcze lepszych rezultatów.

Rekomendowane rozwiązania Paweł sam stosuje z powodzeniem od lat, a uczestnicy programu z sukcesem wykorzystują je w swoich organizacjach.

Więcej informacji na temat Pawła Stachnika, jego programu oraz tego, co mówią uczestnicy (w tym członkowie zespołu naszej kancelarii), którzy brali udział w programie na: www.selfceo.eu / https://pl.linkedin.com/in/pawelstachnik

Główna część szkolenia: "O czym powinien wiedzieć pracodawca zatrudniający pracownika"

Po szkoleniu będziesz wiedział:

  • na co zwracają uwagę inspektorzy pracy,
  • jak unikać wykroczeń przeciwko prawom pracownika,
  • jak, zgodnie z prawem, przeprowadzić rekrutację,
  • jakie są korzyści i wady różnych form zatrudnienia,
  • jak rozwiązać umowę o pracę,
  • jakie są koszty wynagrodzeń.

Dodatkowo, zapoznasz się z zakresem odpowiedzialności za wykroczenia przeciwko prawom pracownika oraz odpowiedzialności karnej przedsiębiorcy.

Szkolenie organizowane jest przez Kancelarię Podatkową Skłodowscy.

Szkolenie jest bezpłatne. Zapraszamy.